جشن بزرگ نیمه شعبان در پرندک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه به همت این اداره و همکاری سرای محله پرندک عصر روز شنبه مورخ31 فروردین 98 جشن بزرگ نیمه شعبان در این شهر برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور حجه الاسلام والمسلمین مجدی زاده امام جمعه شهر پرندک، جوانمرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعدادی از مسئولین محلی و شهرستانی و مردم ولایتمدار شهر پرندک برگزارشد. حجه الاسلام مجدی زاده امام جمعه پرندک گفت: اسلام دین شادی ونشاط است و مکرر در آیات و روایات به شاد زیستن سفارش شده است. ایشان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درخصوص ایجاد نشاط اجتماعی، از مسئولینی که در این راستا تلاش می کنند قدردانی نمود و در ادامه یادآور شد می بایست در خصوص پرهیز از گناه در برگزاری مراسمات جشن وشادی دقت لازم بعمل آید.

اجرای برنامه های شاد ومتنوع از جمله برگزاری مسابقه، موسیقی سنتی، مولودی خوانی، موسیقی پاپ و ... از جمله برمامه های این مراسم بود که با استقبال چشمگیر مردم شهر پرندک مواجه شد.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم از سوی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، تعدادی از هنرمندان شهر پرندک از جمله آقایان حمید فرقانی، عبداله شیراوژن، محمد علمی، ابوالفضل اخگری، مجید سراجیان و خانم  رقیه عزیزی با اهداء لوح و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.