افتتاح نمایشگاه هنری غریب کوفه در زرندیه

نمایشگاه هنری با عنوان غریب کوفه در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری شهر مامونیه برپا گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، شب گذشته همزمان با ایام شهادت مولی الموحدین امام علی(ع) و بمناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر  نمایشگاه هنری با عنوان غریب کوفه در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری شهر مامونیه برپا  شد.

این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه شهرستان،  فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی، مدیران و روسای ادارات ونهادهای دولتی و غیر دولتی و عموم علاقمندانافتتاح شد.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه گفت:  در این نمایشگاه تعداد ۳۰ اثر نقاشی خط آثار معصومه موصولی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی در ادامه افزود: آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه با موضوع اسما الحسنی بویژه نام مبارک مولی الموحدین امام علی(ع) مزین می باشد که از امروز بمدت یک  هفته صبح‌ و غیر آماده بازدید علاقمندان است.

جوانمرد زبان هنر را بهترین زبان و‌موثرترین زبان برای انتقال ارزشها و آرمانهای دینی، مذهبی و ملی دانست.

وی حمایت از هنرمندان رشته های مختلف هنری را از وظایف سازمانی این اداره دانست  و ادامه داد: برپایی نمایشگاههای مختلف هنری در راستای حمایت از هنرمندان و کاهش آسیب های اجتماعی از برنامه های این اداره در روزهای پیش رو است.