نشست صمیمی دختران هنرمند شهرستان با فرماندار ومسئولین ادارات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، نشست صمیمی دختران هنرمند شهرستان با فرماندار ومسئولین ادارات بمناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر، صبح روز پنجشنبه13 تیرماه سال جاری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این نشست که با حضور فرماندار، احمد جوانمرد رئیس ادارهع فرهنگ وارشاد اسلامی، ساکی رئیس اداره ورزش وجوانان و تعدادی از دختران نخبه در رشته های مختلف فرهنگی هنری و ورزشی حضور داشتند، دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام ا.. علیها و روز دختر به تمامی دختران نخبه و سخت کوش شهرستان، حضور بانوان در صحنه های مختلف اجتماع را موهبتی بس ارزشمند دانسته و از دختران علاقمند به فعالیتهای اجتماعی خواست تا با فرمانداری و دستگاههای فرهنگی شهرستان ارتباط گرفته وتعامل برقرار نمایند.

فدایی ازتشکیل شورای مشورتی متشکل از دختران نخبه شهرستان در فرمانداری خبر داد که بتوان با همفکری و کمک این شورا خدمات بهتری را برای این قشر از جامعه ارائه داد.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه هم در این جلسه حضور دختران هنرمند و نخبه  را در بخشهای مختلف جامعه مشهود وتاثیرگذار دانسته وافزود: بانوان همیشه در صحنه های مختلف انقلاب و جامعه نقش موثری داشته و دارند.

 

وی از فعالیت تعداد زیادی از دختران هنرمند در رشته های مختلف هنری و در قالب انجمن های مختلف فرهنگی هنری از جمله هنرهای تجسمی، سینمای جوان، شعر و ادبیات خبر داد که آینده روشنی را برای دختران شهرستان زرندیه رقم خواهند زد.