با حضور معاون استاندار نمایشگاه ازدواج سالم در زرندیه افتتاح شد.

 

معاون استاندار مرکزی گفت: هنر بهترین رسانه برای آگاه سازی مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، مهندس اکرمی معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی در مراسم افتتاح نمایشگاه سیاستهای جمعیتی و ازدواج آسان که در محل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه دایر گردیده است گفت: هنر بهترین رسانه برای آگاه سازی مردم است.

اکرمی در ادامه بخش عمده ای از مشکلات ناشی از آسیبهای اجتماعی را حاصل کم اطلاعی و عدم آگاهی عموم مردم دانست که دستگاههای فرهنگی از جمله فرهنگ وارشاد اسلامی می توانند با زبان هنر و فعالیتهای فرهنگی در راستای آگاه سازی مردم قدم بردارند. معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی ضمن ارزیابی خوب از این نمایشگاه و تقدیر وتشکر از مسئولین برپایی آن، از مسئولین خواست شرایط حضور اقشار مختلف در این نمایشگاه را فراهم آورند. تا طیف گسترده ای از مردم بتوانند از فوایدآن بهرمند شوند.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه هم در ابتدای این مراسم که با حضور معاون استاندار، فرماندار و سایر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، هدف از برپایی این نمایشگاه را آگاه سازی مردم در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی عنوان کرده و افزود: دراین نمایشگاه حدود 50 تابلوی عکس نوشته پیرامون ازدواج سالم و تعدادی کتاب و بروشور و محصولات فرهنگی در معرض دید عموم قرار گرفته است که از امروز 26 تیرماه بمدت یکهفته آماده بازدید علاقمندان می باشد.