جشن بزرگ ولایت در مامونیه برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه بمناسبت دهه ولایت و امامت و اعیاد فرخنده قربان و غدیر جشن بزرگ ولایت به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر مامونیه و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه چهارشنبه شب مورخ 30 مردادماه سال جاری همزمان با شب ولادت هفتمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام موسی کاظم(ع) در محل پارک ملت مامونیه برگزار میگردد.

به گفته احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در این جشن هنرمندان مطرح کشوری از جمله آقای منوچهر آذری، بازیگر معروف صدا وسیمای جمهوری اسلامی، مازیار عصری خواننده مطرح کشوری، علی ملک لو خواننده مطرح کشوری در کنار دیگر هنرمندان کشوری و استانی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

جوانمرد ضمن تقدیر وتشکر از نگاه فرهنگی شهردار و اعضاء شورای شهر مامونیه که در برگزاری این مراسم اداره فرهنگ وارشاد اسلامی را یاری نمودند، هدف از برگزاری این مراسم را عمل به منویات مقام معظم رهبری در ایجاد نشاط اجتماعی عنوان نموده و افزود: شادی و نشاط حق عموم مردم است و نهادهای فرهنگی وظیفه دارند در راستای ایجاد این فضا و برگزاری برنامه های شاد ومهییج قدم بردارند. وی  در ادامه ایجاد شادی حلال و دوری از ابتذال و معصیت را از اولویتهای برنامه های فرهنگی این اداره عنوان کرد.