جشن بزرگ ولایت در مامونیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، بمناسبت دهه ولایت، عیدسعیدغدیرخم و میلاد با سعادت هفتمین پیشوای شیعیان جهان، حضرت امام موسی کاظم(ع) جشن بزرگ ولایت با حضور مسئولین و عموم مردم ولایتمدار چهارشنبه شب سی ام مردادماه سال جاری در محل پارک ملت شهر مامونیه برگزار شد.

در این مراسم با شکوه که با حضور مهندس منصوری نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، دکتر فدایی فرماندار شهرستان زرندیه، احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، میروهابی بخشدار مرکزی، تقدیری و محسنی از اعضای شورای اسلامی شهر مامونیه، ساکی رئیس اداره ورزش وجوانان، حجه الاسلام یزدان دوست رئیس اداره تبلیغات اسلامی، دارابی رئیس فنی وحرفه ای و ... برگزار شد هنرمندان مطرح کشوری از جمله آقایان منوچهر آذری بازیگر سرشناس صدا وسیمای جمهوری اسلامی، مازیار عصری و علی ملک لو از خوانندگان محبوب کشوری و ... به اجرای برنامه های متنوع و جذاب هنری پرداختند که مورد توجه و استقبال عموم مردم شهر مامونیه واقع گردید.

اجرای برنامه های متنوع و پرنشاط دیگر از جمله شعبده بازی، نمایش کمدی، شعرخوانی، مسابقه و ... از دیگر برنامه های این مراسم جشن بود.

مهندس منصوری نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، در این مراسم گفت: ایجاد فضای شادی و نشاط حق مردم است و نباید با سلیقه های شخصی مردم را از برگزاری برنامه های شاد و مفرح محروم کرد. وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری ایجاد نشاط عمومی را نیاز زمان حاضر جامعه دانسته و از دستگاههای فرهنگی از جمله شهرداری و شورای اسلامی شهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت برگزاری چنین برنامه هایی تشکر کرد.

 

شایان ذکر است این برنامه به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه و شهرداری و شورای اسلامی شهر مامونیه برگزار شده بود.