اولین نشست کتابخوان هفته کتاب در شهرستان زرندیه برگزار شد.

اولین نشست کتابخوان همزمان با آغاز بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، در شهرستان زرندیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، اولین نشست کتابخوان همزمان با آغاز بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، همراه با تقدیر از کتابخوانان برتر در شهرستان زرندیه برگزار شد.

احمد جوانمرد در مراسم تقدیر از کتابداران شهرستان زرندیه گفت:یکی از کارکردهای مهم کتابخانه‌های عمومی بالابردن آگاهی‌های  مردم است و بر این اساس باید کتابخانه‌ها به فضایی علمی و آموزشی برای آگاهی‌بخشی و توسعه معلومات و نیازهای افراد در سنین مختلف تبدیل شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه افزود: امروز همه ما نیازمند این هستیم که کتابخوانی را در جامعه ترویج دهیم و به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم و عدم توجه به آن برای جامعه چندان مناسب نیست و آسیب‌هایی را به دنبال دارد.

در این مراسم مسن ترین عضو کتابخانه، کم سن ترین عضو کتابخانه، فعال ترین عضو کتابخانه، و ۵ نفر که هر کدام خلاصه یک کتاب را در جلسه ارائه کردند مورد تقدیر قرار گرفتند.

این مراسم ۲۳ آبان در محل کتابخانه عمومی امام علی(ع) شهر مامونیه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، کانون بسیج هنرمندان ناحیه زرندیه و پایگاه بسیج تزکیه ۲ برگزار شد.