افتتاح نمایشگاه کتاب در مامونیه

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، همزمان با بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران که از تاریخ 23 لغایت 30 آبانماه سال جاری در سراسر کشور برگزار میگردد به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمایشگاه کتابی در محل کتابخانه عمومی شهر مامونیه دایر شده است که امروز صبح با حضور مسئولین و عموم مردم ولایتمدار افتتاح گردید.

به گفته احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه، در این نمایشگاه که امروز صبح با حضور حجه الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی امام جمعه، دکتر هادی فدایی فرماندار و دیگر مسئولین محلی وشهرستانی افتتاح گردید بیش از 1000 عنوان کتاب در موضوعات مذهبی، اجتماعی، روانشناسی، دانشگاهی، رمان، کودک و نوجوان و .... در معرض دید عموم قرار گرفته است که علاقمندان می توانند از یکشنبه 26 آبانماه بمدت 15 روز صبح وعصر به این محل مراجعه و کتابهای مدنظر خویش را با تخفیف20 تا 50 درصدی تهیه نمایند.

 

حجه الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه در حاشیه  این مراسم گفت: کتاب و کتابخوانی یکی از پایه های مهم فرهنگی هر جامعه ای است. و جامعه ای که افراد آن با کتاب مانوس باشند کمتر به انحراف و تباهی کشیده خواهند شد. رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه افزود: برپایی نمایشگاههای کتاب و برنامه هایی از این شکل می توانند کمک بسیار زیادی به پیشرفت و ارتقای فرهنگی جامعه بالاخص به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نمایند. ایشان تخفیف های ارائه شده در این نمایشگاه را مطلوب دانسته و از مسئولین خواست تا با فراهم نمودن شرایط مناسب مردم را به سوی تهیه کتاب  و کتابخوانی رهنمون نمایند.