فراخوان سیزدهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی

 

فراخوان سیزدهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، فراخوان سیزدهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی که در نظر است بمناسبت نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت اواخر فروردین ماه سال آینده در شهرستان زرندیه برگزار گردد، منتشر شد.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در این خصوص گفته است؛ فراخوان این جشنواره در موضوعات انتظار فرج و تاثیر آن در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، انقلاب اسلامی و آمادگی جهانی برای انقلاب حضرت مهدی(عج)، ولایت فقیه، نیابت از ولایت امام عصر(عج)، استکبارستیزی و عدالت گستری قیام حضرت مهدی(عج)، تفاوت انتطار عامیانه و انتظار عالمانه، نیمه شعبان روز جهانی مستضعفان صادر شده است که شاعران، ادیبان، فرهیختگان و علاقمندان می توانند آثار خود را تا مورخ ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ به دبیرخانه این جشنواره به نشانی های مرقوم در فراخوان ارسال نمایند.

جوانمرد در پایان ضمن دعوت از تمامی شاعران و ادیبان استان برای شرکت در این جشنواره ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین برنامه هایی بتواند علاوه بر ارتقاء سطح کمی وکیفی شعر و ادبیات در استان مرکزی و شهرستان زرندیه؛ در ایجاد زمینه ظهور حضرت موثر واقع گردد.

 

شایان ذکر است در  دوازده دوره قبلی این جشنواره که به میزبانی شهرستان زرندیه برگزار شده است علاوه بر حضور شاعران وادیبان فرهیخته شهرستان و استان بزرگانی چون حاج غلامرضا سازگار. دکترعباسعلی وفایی، سیدحمیدرضا برقعی، حاج عباس حیدرزاده، سیدمحمدجوادشرافت، احمد حسین پور علوی، مهدی جهاندار، مهدی رحیمی، خدیجه رحیمی، مجیدتال، محمدعلی مجاهدی، عبدالجبارکاکایی، رضانیکوکار و... حضور داشته اند.