برگزاری اولین جشنواره عکس و فیلم «هنر و سلامت» در زرندیه

 

 

برگزاری اولین جشنواره عکس و فیلم «هنر و سلامت» در زرندیه

رئیس اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی زرندیه گفت: اولین جشنواره عکس و فیلم موبایلی «هنر و سلامت» به همت این اداره و همکاری کانون بسیج هنرمندان و بسیج جامعه پزشکی برگزار می‌شود.

احمد جوانمرد، رئیس اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی زرندیه، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، از برگزاری اولین جشنواره عکس و فیلم موبایلی «هنر و سلامت» در این شهرستان خبرداد و گفت: این جشنواره با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های دلسوزانه پزشکان، پرستاران و پرسنل خدوم بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی در راستای مبارزه با ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی با بیان این مطلب که جشنواره یاد شده به همت این اداره و همکاری کانون بسیج هنرمندان و بسیج جامعه پزشکی انجام می‌شود، ادامه داد: همه ما قدردان زحمات کادر پزشکی هستیم و به هر گونه‌ای که شده موظفیم از خدمات ارزنده آنان به اندک خدمتی تقدیر کنیم.

جوانمرد در خصوص موضوعات جشنواره به مواردی نظیر سخن با حافظان وخادمان سلامت در قالب فیلم، ثبت و ضبط خدمات و تلاش‌های پزشکان، پرستاران، پرسنل بیمارستان‌ها و همچنین همسران وخانواده‌های ایشان در قالب عکس و فیلم، ایثار وهمدلی همه آحاد مردم در جبهه مقابله با ویروس کرونا، کرونا و خودباوری ملی، نقش بسیج در جبهه مبارزه با کرونا و دفاع سلامت هموطنان اشاره کرد.

وی بیان کرد: علاقمندان می‌توانند تا پایان ساعت اداری روز ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری آثار خود را به نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا از طریق شبکه‌های پیام رسان اجتماعی به شماره تلفن ۰۹۱۰۷۵۷۱۶۰۰ ارسال کنند. در هر بخش به ۳ اثر برتر جوایز نقدی همراه با تندیس و لوح جشنواره اهداء خواهد شد.

این مقام مسئول در  پایان به تمدید مهلت ارسال اثر به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی تا ۲۰ اردیبهشت خبر داد و افزود: مراسم اختتامیه این جشنواره که قرار بود ۲۷ فروردین ماه در شهرستان زرندیه برگزار شود بعد از رفع کامل بیماری کرونا در همین شهرستان برگزار خواهد شد.