خط مقدم فعالیتهای فرهنگی و جنگ نرم مدارس و آموزشگاهها هستند.

خط مقدم فعالیتهای فرهنگی و جنگ نرم مدارس و آموزشگاهها هستند.

جوانمرد گفت: خط مقدم فعالیتهای فرهنگی و جنگ نرم مدارس و آموزشگاهها هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ‌وارشاد اسلامی استان مرکزی، صبح روز شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی  زرندیه به همراه همکاران بمناسبت هفته معلم در محل دفتر مدیریت آموزش وپرورش شهرستان حضور یافته و با خانم توکلیان سرپرست این اداره دیدار و گفتگو کرد.

جوانمرد در این دیدار ضمن گرامیداشت یادوخاطره استادشهیدمرتضی مطهری، روز و هفته گرامیداشت هفته معلم را به سرپرست و کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان تبریک گفت.

وی معلمان را پرچمداران و خط شکنان جبهه جنگ‌نرم دانسته و ادامه داد: خط مقدم فعالیتهای فرهنگی و جنگ نرم مدارس و آموزشگاهها هستند که آموزگاران عزیز با از خودگذشتگی و ایثار خط شکنان این جبهه می باشند.

جوانمرد در ادامه افزود: اگر تعامل، همدلی و هماهنگی میان دستگاههای فرهنگی وجود نداشته باشد قطعا حرکت مفیدی صورت نخواهد گرفت. و این تعامل و همدلی است که می تواند نقاط ضعف موجود در این بخش که حاکی از مظلومیت آن می باشد را پوشش دهد.

جوانمرد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات یوسفی مدیر قبلی اداره آموزش و پرورش شهرستان، ابراز امیدواری کرد با حضور خانم توکلیان این هماهنگی و همکاری موجود کماکان ادامه داشته باشد.