نمایشگاه عکس دفاع مقدس در زرندیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس جلوه های ایثار در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری مامونیه برپا شد.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه بیش از ۲۵ عکس از هنرمندان در معرض نمایش قرار گرفته است که یادآور روزهای ایثار وشهادت و از خودگذشتگی است.

جوانمرد افزود: این نمایشگاه از امروز ۳۱ شهریورماه بمدت یک هفته صبح وعصر آماده بازدید عموم علاقمندان می باشد.

جوانمرد هدف از برپایی این نمایشگاه را ارج نهادن به مقام شامخ شهداء، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و یادآوری خاطرات روزهای ایثار و شهادت ذکر کرده و افزود: ما هیچگاه نباید فراموش کنیم که امنیت و سربلندی امروزمان را مدیون کسانی هستیم که از جان ومال خویش گذشتند تا آینده ای روشن را برای این مرز و بوم متصور شوند.

«احمد جوانمرد» روز دوشنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، اظهار داشت: در این نمایشگاه آثار عکس هنرمندان شهرستان زرندیه در مورد ایام دفاع مقدس و رشادت های شهدا و زرمندگان در معرض دید عموم علاقمندان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: عکس های این نمایشگاه یادآور روزهای ایثار، شهادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس علیه جبهه کفر و رژیم بعثی است و می تواند نسل امروز و جوانان را با حماسه ماندگار مردم و نیروهای مسلح آشنا کند.جوانمرد افزود: این نمایشگاه از امروز (۳۱ شهریور)  به مدت یک هفته در ۲ نوبت صبح و عصر آماده بازدید عموم علاقمندان می باشد .رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بازخوانی رشادت های آنان از اهداف اصلی برپایی نمایشگاه جلوه های ایثار در قالب عکس است.

 

وی با بیان اینکه همه ما به خاطر داشتن امنیت و اقتدار امروز ایران مرهون خون شهدا و ایثارگران و رزمندگان هستیم، تاکید کرد: هرگز نباید فراموش کنیم که امنیت و سربلندی امروزمان را مدیون کسانی هستیم که از جان و مال خویش گذشتند تا آینده ای روشن را برای این مرز و بوم خلق کنند.