یا

چهارمین دوره مسابقات نقاشی شور حسینی در شهرستان زرندیه برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، احمد جوانمرد رئیس این اداره گفت: درجلسه ای که روز چهارشنبه 19 مهرماه برگزار گردید مقرر شدچهارمین دوره مسابقات نقاشی شور حسینی در این شهرستان برگزار گردد.

جوانمرد هدف از برگزاری این مسابقات را حفظ واعتلای فرهنگ ایثار و شهادت، نهادینه کردن فرهنگ عاشورا میان نوجوانان، شناسایی استعدادهای موجود دررشته های مختلف هنرهای تجسمی و ایجاد شور و شعور حسینی در سطح خانواده ها عنوان نموده و ادامه داد: این برنامه که چهارمین سال متوالی است در شهرستان زرندیه برگزار میگردد یکی از بهترین و تاثیرگزارترین فعالیتهای فرهنگی انجام شده در این شهرستان می باشد.

وی ضمن اشاره به قدرت تاثیرگزاری هنر بویژه در سنین پایه افزود: این مسابقات در سطح مدارس ابتدایی و سنین پایه توسط این اداره و همکاری اداره آموزش و پرورش، سپاه ناحیه زرندیه  وکانون فرهنگی هنری مالک اشتر مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) شهرمامونیه برگزارخواهد شد.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه ادامه داد: در مراسم اختتامیه این مسابقات علاوه براینکه از نفرات برتر با اهداء لوح، تندیس وهدایایی تقدیر بعمل خواهد آمد، نمایشگاهی هم از آثار برگزیده برای بازدید علاقمندان وتشویق شرکت کنندگان دائر میگردد.