نشست ادبی با عنوان هم اندیشی ومشاعره انقلاب در مامونیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه صبح روز چهارشنبه مورخ 11 بهمن ماه 96 بمناسبت سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران نشت ادبی با عنوان هم اندیشی ومشاعره انقلاب در محل سالن جلسات اداره آموزش وپرورش شهرستان زرندیه برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور دکتر رحیم طاهر از اساتید زبان وادبیات فارسی دانشگاههای کشور، یوسفی رئیس اداره آموزش وپرورش، نادی رئیس اداره کتابخانه های عمومی، ساکی رئیس اداره ورزش وجوانان، نیکنام از دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شاعران، ادیبان، فرهیختگان، دبیران ادبیات مدارس شهرستان وعلاقمندان به شعر وادب حضور داشتند.  رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه گفت:

این جلسه در راستای ایجاد تعامل وهمدلی بین ادارات ونهادهای فرهنگی و مشارکت بین بخشی برگزار گردید که می توانند ثمرات بسیار خوبی را برای آینده فرهنگ وادبیات این شهرستان در بر داشته باشد. وی شناسایی استعدادهای نوجوان وجوان وساماندهی جلسات ادبی را از اهداف وبرنامه های این اداره عنوان کرد که با برگزاری چنین برنامه هایی مقدمات آن چیده می شود.

 

جوانمردادامه داد: ادبیات انقلاب اسلامی ادبیاتی است متعهد ، از مردم و برای مردم و برای بیان مسائل آنان. این ادبیات تفننی و خالی از وظیفه و رسالت نیست. بلکه بیان خشم و طوفان روحی شاعران و نویسندگانی است که از میان توده مردم برخاسته و در کوره داغ حماسه آفرینی ها و ایثارها صیقل یافته اند. هدف این ادبیات ابلاغ ارزشهای والای انسانی است، لذا حرفی نو دارد.