نشست صمیمی مدیرکل ارشاد با امام جمعه شهرستان زرندیه

امام جمعه شهرستان زرندیه گفت: توسعه هنر و ارزش قائل شدن به این ابزار مهم فرهنگی سبب اعتلای جامعه می شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه امروز (١٠اردیبهشت) در نشست صمیمی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: توسعه هنر و ارزش قائل شدن به این ابزار مهم فرهنگی سبب اعتلای جامعه می شود.

 وی افزود:  کار فرهنگی دارای ارزش بسیاری بوده هرچند در برخی اوقات آن را بی ارزش جلوه می دهند ولی اهمیت توجه به فرهنگ، تدین و تعهد را دو چندان می کند.

 حجت الاسلام ابراهیمی اظهار کرد: فعالیت های هنری فاخرو اثر گذار حرکتی رو به جلو و بالنده در عرصه فرهنگ و هنر است و فرهنگ زمانی رشد و بالندگی خواهد داشت که محیطی امن و ارام برای این منظور در جامعه فراهم شود.

 امام جمعه زرندیه ادامه داد: جوانان هنرمند این مرز و بوم در درون مرزها و شهرها برای رشد و توسعه فرهنگی کشور تلاش و مجاهدت می کنند.

 در ادامه این دیدار محسن شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به برگزاری جشنواره استانی شعر انتظار در زرندیه گفت: بیش از یکصد اثر مهدوی از شاعران آئینی ٩ استان کشور از جمله تهران، زنجان، اصفهان، آذربایجان شرقی، گیلان، قم، بوشهر، خوزستان و مرکزی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

 لازم به ذکر است، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برای حضور در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی به شهرستان زرندیه سفر کرده است.