تجلیل از خبرنگار ایرنا در زرندیه

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمدی امام جمعه شهر پرندک در دیدار با یکی ازخبرنگاران شهرستان زرندیه گفت: خبرنگاران می توانند افرادی تاثیرگذار در سطوح کلان جامعه باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه به همراه تعدادی از مسئولین شهرپرندک از جمله حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمدی امام جمعه پرندک، مهندس ایمانی شهردار این شهردار وتنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر پرندک بمناسبت 17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در منزل حمید فرقانی از خبرنگاران این شهرستان حضور پیدا کرده واز زحمات یکسال گذشته وی تقدیر وتشکر نمودند.

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمدی امام جمعه شهر پرندک در این دیدار ضمن تقدیر وتشکراز زحمات خبرنگاران بویژه آقای فرقانی گفت: خبرنگاران می توانند افرادی تاثیرگذار در سطوح کلان جامعه باشند. ایشان در ادامه افزود: خبرنگاران واصحاب رسانه همواره با انعکاس اخبار درست وبه موقع توانسته اند روحیه شادی ونشاط را در جامعه ترویج نمایند. ایشان انعکاس به موقع وصحیح اخبار را توسط رسانه یکی از راهکارهای موثر درپیشگیری از آسیب های اجتماعی دانست.

 

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی هم در این دیدار با اشاره به وضعیت اصحاب رسانه در شهرستان زرندیه لزوم حمایت از فعالان بومی این عرصه را یادآور شد. جوانمرد با اشاره به لغو امتیاز تعدادی از نشریات محلی طی سالیان گذشته که بدلیل ضعف  فعالیت و ناشی از مشکلات اقتصادی بوده است بر ضرورت حمایت همه ادارات ونهادهای دولتی از فعالان این عرصه در شهرستان تاکید نمود. وی اصحاب رسانه را آئینه صادق  همه فعالیتهای ادارت ونهادها معرفی نموده  ونقش این عزیزان را در پیشبرد اهداف مختلف نظام وانقلاب بی بدیل دانست.