دیدارمسئولین با خانواده شهید قرآنی در شهرستان زرندیه

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، احمد جوانمرد رئیس این اداره به همراه فدایی فرماندار، سرهنگ روح افزا  فرمانده سپاه و سایر مسئولین روز سه شنبه سوم شهریورماه در منزل شهید محسن محمدیان از شهدای فرآنی شهرستان حضور یافته و با خانواده این شهید دیدار نمودند.

جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در این دیدار ضمن اشاره به برگزاری اولین یادواره شهدای قرآنی استان مرکزی در سال گذشته، خانواده شهیدان محمدیان را خانواده ای فرهنگی معرفی نموده و این خانواده  را از مفاخر شهرستان زرندیه دانست. وی درادامه افزود: در شهرستان زرندیه سه شهید قرآنی به نامهای محسن محمدیان، عبداله منیع و علی اصغر مفیدی شناسایی شده اند که در نظر است با خانواده های بزرگوار این شهیدان دیدار واز ایشان تقدیر بعمل آید.

 

هادی فدایی فرماندار شهرستان زرندیه هم در این دیدار شهداء را شمع راه مسئولین دانسته واز خانواده محترم شهیدان محمدیان خواست که همه مسئولین را در هرچه بهتر خدمات رسانی به مردم دعا کنند. وی حضور در منزل خانواده محترم شهداء را فرصتی مغتنم برای مسئولین دانست تا بتوانند با آرمانهای شهداء وامام شهداء تجدید میثاق نمایند.