کارگاه تخصصی هنرهای تجسمی در زرندیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، بمناسبت هفته دفاع مقدس کارگاه تخصصی هنرهای تجسمی در این شهرستان برگزار شد.

به گفته احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه این کارگاه با موضوع تخصصی جایگاه هنردرهشت سال دفاع مقدس صبح روز پنجشنبه پنجم مهرماه در محل این اداره برگزار گردید.

در این کارگاه سرکارخانم سیده معصومه وخشوری رئیس انجمن هنرهای تجسمی شهرستان زرندیه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تاثیرگذاری هنر در بخشهای مختلف جامعه، بصورت pdf تعدادی از آثار هنرمندان در دوران دفاع مقدس را به حاضرین معرفی نموده و در خصوص ظرائف هنری ومحتوای آثار نکات قابل توجه ای را بیان نمود.

جوانمرد رئیس ارشاد اسلامی هم در این کارگاه که با حضور تعدادی از مسئولین ازجمله یوسفی مدیرآموزش وپرورش، رجبی رئیس جمعیت هلال احمر، ساکی رئیس اداره ورزش وجوانان، مبکی ونیکنام از دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، گفت: هنرمندان همواره در طول تاریخ در ثبت وظبط وقایع مهم نقش بی بدیلی را ایفا نموده اند. و آنها همیشه با زبان هنر به عنوان زبانی گویا و رسا و بین المللی توانسته اند فرهنگ، ارزشها، آداب و رسوم وسنن نسلهای مختلف را به نسلهای بعدی انتقال دهند.