از شاعر ونویسنده بومی زرندیه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه صبح روز یکشنبه مورخ27 آبانماه به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان در منزل شاعر ونویسنده بومی شهرستان حضور یافته و ضمن دیدار با وی با اهداء هدایایی از سالها زحمت وتلاش این بزرگوار تقدیر بعمل آورد. دراین دیدار که حجه الاسلام والمسلمین یزدان دوست رئیس اداره تبلیغات اسلامی، ساکی رئیس اداره ورزش وجوانان، دارابی رئیس فنی وحرفه ای، تقوی نماینده صداوسیما، نیکنام از دفتر نماینده مردم، کیانی و ساعدی از اعضای انجمن ادبی مهر زرند هم حضور داشتند جوانمرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن گرامیداشت بیست وششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی گفت: این مناسبت بهانه ای شدکه حضور استاد حاج ولی اله صفری از شاعران ونویسندگان بومی وپیشکسوت شهرستان برسیم و از سالها تلاش وزحمت این بزرگوار در عرصه فرهنگ وهنر این مرز وبوم تقدیر نماییم.

وی نویسندگان بویژه نویسندگان بومی را پاسداران فرهنگ وهنروتاریخ وتمدن هر منطقه دانسته وادامه داد: این بزرگواران همواره با قلم رسای خویش توانسته اند در راستای حفظ واعتلای فرهنگ وتمدن هر منطقه قدم بردارند. جوانمرد نکوداشت این عزیزان را از وظایف ذاتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی دانسته واین مهم را از برنامه های مستمر این اداره در شهرستان زرندیه عنوان نمود.

 

شایان ذکر است حاج ولی اله صفری شاعر، ادیب ونویسنده زرندیه ای در سال 1329 در روستای تقلیدآباد از بخش مرکزی شهرستان زرندیه چشم به جهان گشود. وی بیش از 30 سال است که در عرصه شعر وادب مشغول فعالیت می باشد وتاکنون دو اثر باعنوان نوای محبت و دفترغم از وی به چاپ رسیده است و چندین اثر هم آماده چاپ می باشد که نیازمند توجه مسئولین و دست اندرکاران می باشد.