شصت و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.

 

 

حجه الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه گفت : همه هموطنان ما اعم از راست و چپ ، اصلاح طلب و اصول گرا فرزندان یک آب و خاک هستیم و همگی می بایست در راستای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی قدم برداریم . همه ما به مثابه کسانی هستیم که سوار بر یک کشتی می باشیم و با هم باید تلاش کنیم تا خدای ناکرده این کشتی غرق نشود . ایشان در ادامه افزود ما منکر ضعف و مشکلات در جامعه نیستیم اما متاسفانه دشمنان نظام و گاها عده ای جاهل از داخل دست به درشت نمایی ضعف ها و مشکلات کرده و سیاه نمایی می کنند .

امام جمعه شهرستان زرندیه در ادامه افزایش نظارت بر بخش های مختلف جامعه بالاخص صنوف و عملکرد ادارات و نهادها ، رفع موانع بر سر راه مردم در ادارات خدمات رسان می تواند در بالا بردن ضریب اعتماد عمومی و رضایت اجتماعی موثر واقع شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن قرائت دستور جلسه و خیر مقدم به حاضرین تکریم ارباب رجوع در ادارات و نهادها را راهکاربسیار مهمی در بالا بردن افزایش اعتماد  عمومی عنوان نمود.

احمد جوانمرد افزود : مسئولین جهت رضایت عمومی جامعه می بایست در بین مردم حضور یافته و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی کنند و خوشان را از مردم بدانند چرا که مردم در فراز و نشیب های انقلاب دوشا دوش مسئولین و نیروهای نظامی  بودند و در همه لحظه ها حاضر بودند . 

پس از بحث و تبادل نظر پیرامون جلسه هر یک از اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند و جلسه مصوباتی در پی داشت که به شرح ذیل می باشد .

مصوبات جلسه :

1-    مقرر گردید فرمانداری  در جلسه آتی شورای اداری شهرستان نسبت به افزایش اعتماد عمومی و رضایت اجتماعی مسئولین را نسبت به این موضوع آگاه نماید .

2-  مقرر گردید دستگاههای خدمت رسان جهت رضایت مندی اهالی در جامعه آنان حضور یافته و در جهت رفع مشکلات آنان قدم بردارند .