دیدار مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی با مسئولین انجمنهای فرهنگی هنری

 

 هنرمندان با تعامل و همفکری با مجموعه این اداره به سمت توانمندسازی بیشتر حرکت و بستری حرفه ای تر در حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان ایجاد کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، محسن شریفی در جلسه هماهنگی تکریم از هنرمندان شهرستان زرندیه که در محل فرمانداری این شهرستان و با فدایی فرماندار و جوانمرد رئیس ارشاد شهرستانبرگزار شد گفت: هنرمندان درهم افزایی و ترویج مکارم اخلاق در جامعه نقش مهمی دارند از اینرو تکریم این قشر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: حضور و  فعالیت جوانان هنرمند انقلابی در جشن ها و برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سبب ایجاد طراوت و شادابی ویژه ای دردهه فجر امسال خواهد شد.

 وی ادامه داد: امید است هنرمندان جوان با بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان در رشته های مختلف فرهنگی و هنری دیدار و در راستای توسعه فرهنگ و هنر استان گام های بلندی بردارند.

شریفی اظهار کرد:هنرمندان با تعامل و همفکری با مجموعه این اداره به سمت توانمندسازی بیشتر حرکت و بستری حرفه ای تر در حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان ایجاد کنند.

در این جلسه که روسای انجمن های قرآن، موسیقی، ادبی، تعزیه، فیلم و عکس و فرماندار زرندیه حضور داشتند، در خصوص مسایل و‌مشکلات فرهنگی شهرستان از جمله نبود امکانات زیرساختی مثل سالن آمفی تئاتر؛ نگارخانه و ... صحبت شد و همچنین سیکل طولانی صدور مجوزهای فرهنگی هنری مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است همایش تکریم از هنرمندان شهرستان زرندیه در ایام الله دهه فجر در این شهرستان برگزار می شود.