جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه برگزار شد.

فرماندار شهرستان زرندیه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه گفت: پرداختن به زیرساختهای فرهنگی هنری در شهرستان زرندیه مثل ساخت وتجهیز کتابخانه های عمومی از ضروریات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، فرماندار شهرستان زرندیه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه گفت: پرداختن به زیرساختهای فرهنگی هنری در شهرستان زرندیه مثل ساخت وتجهیز کتابخانه های عمومی ازضروریات است.
هادی فدایی در این جلسه افزود:

توسعه وترویج فرهنگ کتابخوانی می تواند در توسعه فرهنگی وتوسعه متوازن شهرستان زرندیه موثرباشد.ایشان با اشاره به عضویت بیش از چهار هزار نفر در کتابخانه های عمومی شهرستان؛ این موضوع را نشانگر سطح بالای فرهنگی این شهرستان عنوان کرد.
رئیس اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه هم در این جلسه با اشاره به انجام مراحل مقدماتی راه اندازی کتابخانه های عمومی روستایی در روستاهای حکیم آباد و حسین آباد این شهرستان؛ برگزاری مسابقات فرهنگی هنری؛ نشستهای کتابخوان؛ برپایی نمایشگاههای کتاب؛ اهدای کتاب؛ معرفی کتاب و ... را از جمله برنامه های این انجمن برای بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.
بررسی اعتبارات تملک وداراییهای کتابخانه های عمومی ونحوه پرداخت نیم درصد درآمد شهرداریها از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث وبررسی قرار گرفت.